2015
Červenec
Letní tábor Hvězdná brána - 5.-16.8.2015 - sledujte fotografie z právě probíhajícího tábora
Letní tábor Cesta kolem světa - 26.7.-5.8.2015
Červen
S-portovní hry - 1.a2.S - rodiče s dětmi - 29.6.2015
Výlet do ZOO Lešná - 1.B - 19.6.2015
Vyhodnocení Sportovního dne - 1. stupeň
Nejlepší sběrači starého papíru na bowlingu - 24. června 2015
Sportovní den - 2. stupeň - 22. června 2015
Sportovní den - 1. stupeň - 22. června 2015
Výlet 1.S - Velký Kosíř - 9.6.2015
Divadlo - Olomouc - 1. a 2. třídy
Olympiáda v anglickém jazyce - 1. - 2. ročníky
Pasování na čtenáře - prvňáčci - 3.6.2015
Den dětí - cyklovýlet - 1.S - 1.6.2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
Květen
Můj 1. gól - akce FC Viktorie Přerov - 1.S - 28.5.2015
Turistický kroužek - Po stopách mamutů ke školní třešni - 23.5.2015
Cyklovýlent na Jadran - 1.S - 22.5.2015
McDonald'sCup - krajské kolo - Olomouc 20.5.2015
Pohár rozhlasu - krajské kolo - Šumperk 19.5.2015
Přerovským luhem - 1.AB - 19.5.2015
Škola v přírodě - 4.-5.třídy - Hotel Neptun Malá Morávka - 11.-15.5.2015
Škola v přírodě - 2.-3.třídy - Hotel Neptun Malá Morávka - 4.-8. 5.2015
Pohár rozhlasu - okresní kolo atletických závodů - 14.5.2015
McDonald's Cup - okresní kolo 1. - 3. tříd - 12.5.2015
Vybíjená 4. a 5. tříd - okresní kolo - smíšené družstva 6. 5. 2015
Turistický kroužek - Hostýn - Tesák - 3. května
Duben
Vybíjená 4. a 5. tříd - okrskové kolo - dívky 21.4.2015, síšené družstva 28.4.2015
McDonald's Cup - okrskové kolo 1. - 3. tříd - 21.4.2015
Turistický kroužek - Moravská Sahara - 11. dubna
Březen
Turistický kroužek - Helfštýn - 28. 3. 2015
Rališka - Jarní prázdniny na lyžích - 28.2.-4.3.2015
Únor
Lyžařský kurz - Troják - 3.-5. ročníky
Lyžařský kurz - Ludvíkov - 7. ročníky
Lyžařský kurz - Troják - 1.S a 2.S
Leden
Vysvědčení prvních tříd - 29. ledna
Turistický kroužek - Noc ve škole - 16.-17.ledna
2014
Prosinec
Zpívání u vánočního stromečku - 19. prosince
Turistický kroužek - Pekařov - víkendový pobyt - 12.-14.prosince
Turistický kroužek - Vinary - zdobení stromečku + bowling - 7. prosince
Naši nejstarší žáci - Mikuláš pro ty nejmladší - 5. prosince
Bruslení - 1.S, 2.S, 4.ABC, 5.ABC - 1.prosince
Vánoční tvořivé odpoledne v ŠD
Listopad
Turistický kroužek - Kopřivnice - Štramberk - 15. listopadu
Bruslení - 1.S, 2.S - 3. listopadu
Turistický kroužek - Jívová - Hrubá Voda - 1. listopadu
Říjen
Loutkové divadlo - 1.ABS - 23. října
Bruslení - 1.AB, 2.AB, 3.ACD - 20. října
Bruslení - 6.ABS, 7.ABS, 8.ABS, 9.S - 13. října
Turistický kroužek - Tesák - Troják - 12. října
Výsadba okrasné třešně v Libosadu Malý Noe - 4. října
Bruslení - 1.S, 2.S, 4.ABC, 5.ABC - 6. října
Pohybový program pro předškoláky - fotky z návštěvy ve školkách
ŠD jezdí podle pravidel silničního provozu
Září
Školní turnaj McDonald's Cup - 4.-5. třídy - 24. září
Školní turnaj McDonald's Cup - 2.-3. třídy - 17. září
Fotbalový turnaj 1. tříd - 10.9. - Viktorka