Vytisknout

15. listopad 2012 byl pro mnoho našich stolních tenistů dnem, na který se velmi těšili. Ten den se totiž konal již 10. ročník MISTROVSTVÍ ŠKOLY. Stejně jako v minulých letech se i letos hrálo v herně SK Přerov.Účastníci turnaje

Chlapci byli rozděleni podle věku do tří kategorií, v každé z nich soutěžilo 12 žáků (nejdříve ve skupinách, posléze v pavouku). Děvčata měla letos smůlu - ve stejném termínu totiž probíhal i okresní turnaj ve florbalu, takže většina z nich se nemohla našeho mistrovství zúčastnit.

Na sedmi pingpongových stolech jste mohli vidět velmi zajímavé zápasy. Všechny děti přišly na turnaj s velkou touhou zvítězit. Odměnou jim pak byly medaile, míčky i sladkosti. Ale nejen to. Většina z nich hlavně toužila po zařazení do školního žebříčku! Ti, jímž se to zatím nepodařilo, nemusí být ale smutní. Dostanou se tam tím, že vyzvou k zápasu momentálně posledního tenistu. Když ho porazí, obsadí jeho místo. Postupně se tak mohou propracovat i na vyšší příčky žebříčku. Mají na to celý školní rok.

Pořadí v jednotlivých kategoriích :

Závěrem bych chtěla pochválit všechny zúčastněné děti za sportovní chování v průběhu celého turnaje!! Na 11. ročník se už teď těší