Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Organizace a zahájení šk. r. 2022/23

Galerie

Tady najdete původní školní fotogalerii.

Září

Cyklovýlet 5.S - Tovačov a okolí - 12.9.2022

Cyklovýlet 3.S - Pavlovice - 7.9.2022

Cyklovýlet 4.S - Helfštýn - 6.9.2022

Červen

Fotbalový supermač - 28.6.2022

Sportovní den 1. stupně - závod + vyhlášení 27. a 28.6.2022

Cyklovýlet 5.S - Výkleky 21.6.2022

Školní výlet 5.S - Pekařov 16.-17.6.2022

Výlet 8.S Brno - Vida a Jump centrum

Červen ŠD

Cyklovýlet 1.S - Jadran 2.6.2022

Den dětí 5.S - Gabrielka + discgolf 1.6.2022

Květen

Cyklovýlet 4.S - Helfštýn 31.5.2022

Cyklovýlet 3.S - Týn nad Bečvou 30.5.2022

Minihandball Cup - Žravická školní liga 27.5.2022

Cyklovýlet 2.S - Lipník nad Bečvou + Duatlon u Jadranu 25.5.2022

Turistický kurz 8.S - Budišov nad Budišovkou - 18. - 20.5.2022

Sportovní aktivity a TV 7.A - 2021/2022

Květen ŠD

Vybíjená - okresní kolo 17.5.2022

Atletika - Pohár rozhlasu - Přerov, 12. - 17. 5. 2022

Štafetový pohár - krajské kolo Šumperk - 12.5.2022

Vybíjená - okrskové kolo Přerov - 10.5.2022

McDonald´s Cup - okresní kolo - kategorie B - 4.5.2022

Atletický trojboj - okresní kolo Hranice - 2.5.2022

Duben

Miniházená - Žeravická I. a II. školní liga - 28. a 29.4.2022

Turistický kroužek - Moravská Sahara - 24.4.2022

Štafetový pohár - okresní kolo Hranice - 22.4.2022

McDonald´s Cup - školní kolo - kategorie B - 21.4.2022 - 4.ABS, 5.ABS

McDonald´s Cup - okrsek - kategorie A - 19.4.2022 - 2.S, 2.C, 3.A, 3.S

Cimbálová muzika Réva - 2. stupeň

Duben ŠD

Miniházená - Žeravická II. liga - 1.4.2022

Březen

Březen ŠD

Miniházená - Žeravická I. liga - 31.3.2022

Turistický kroužek - Veselíčko - 26.3.2022

Miniházená - návštěva trenérky - 21.3.2022

Únor

Únor ŠD

Lyžařský kurz 8. ročníky - Bílá

Lyžařský kurz 8. ročníky - Karlov

Lyžařský kurz 1.S a 2.S - Troják 14.2.-18.2.2022

Leden

Lyžařské výjezdy 3.S a 4.S - Troják - 26.1.2022, Karlov pod Pradědem - 8.2.2022, Červená Voda 23.2.2022

Zimní pobyt v přírodě 5.S + 6.A - Karlov pod Pradědem - 2.-7.1.2022

Prosinec

Bruslení 1.2.3.4.5.S,7.A

Turistický koružek - Zdobení stromečku pro zvířátka - 12.12.2021

Prosinec ŠD

Předvánoční dopoledne 8. S

Bobřík informatiky a Hodina kódu

Listopad

Záchranářský workshop 5.ABS - 25.11.2021

Škola v přírodě 4.ABS - Podmitrov - 8.-12.11.2021

ČEPS Cup - florbalový turnaj pro 1. stupeň - hoši - 12.11.2021

Turistický kroužek - Výlet do Modré - 6.11.2021

Říjen

Říjen ŠD

Dřevohostickým lesem - výlet 3.S - 22.10.2021

Turistický kroužek - Výlet na Helfštýn - 17.10.2021

Přespolní běh Všechovice - 5. 10. 2021

Září

Cyklovýlet 7.A - Valašské Meziříčí - 21. 9. 2021

Cyklovýlet Beňov Líšná 6.A  - 27. 9. 2021

Dračí lodě - výcvik 8. S a 9. S

Adaptační kurz 6.A - Čekyně - 20.-21.9.2021

Cyklovýlet 5.S - Valašské Meziříčí - 15.9.2021

Cyklovýlet 4.S - Týn nad Bečvou - 8.9.2021

Cyklovýlet 2.S - Jadran - 7.9.2021

Cyklovýlet 3.S - Pavlovice - 6.9.2021

Přivítání prvňáčků 3.9.2021 - 1.ABS

Podkategorie