Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

11. a 25. 4.: Talentové zkoušky do 6.S
7. 5.: Konzultační hodiny 15:30 - 16:30

Dne 4. dubna 2019 se dívky naší školy zúčastnily okresního kola ve volejbalu, který se uskutečnil na městské sportovní hale v Přerově.

Dívčí kategorie se zúčastnily 4 týmy. Naše žačky 2. stupně obsadily stříbrnou příčku. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Foto zde.

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeIdee5e09530b

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeIdb9516472d7

V pátek 22.3. proběhl na Viktorce školní závod Čokoládové tretry pro žáky 1. stupně základních škol. Zúčastnili se ho celé třídy, nebo zástupci všech tříd na prvním stupni. Nejúspěšnější běžci budou naši školu reprezentovat v Olomouckém čtvrtfinále.

Jsou to tito žáci:

Za ročník 2012 poběží 100m: Matyáš Němeček (1.B), David Jastrzembski (1.A), Josef Španger (1.A), Gabriela Vodáková (1.S), Nora Michalíková (1.B) a Adriana Zezulová (1.B).

Za ročníky 2011-2010 poběží 200m: Denny Horák (2.S), Josef Tinák (2.S), Jakub Sikora (2.S), Terka Ševčáková (3.S), Emma Bělohoubková (2.S) a Magda Lovečková (3.B).

A za ročníky 2009-2008 poběží 300m: Jony Kouba (5.S), Marek Di Cuia (4.S), Šimon Dosták (4.S), Lucka Slaměníková (3.S), Amálka Hermanová (5.S) a Julča Hrabovaská (5.S).

Všem sportovcům gratulujeme ke skvělým výkonům a přejeme našim žákům další úspěchy v Olomouci.

Kliknutím se můžete podívat na fotografie z celého dne.

 

V pondělí 25. února proběhlo školní kolo recitační soutěže žáků 2. a 3. tříd, kterého se zúčastnilo celkem 16 dětí. Po dlouhém rozhodování se nakonec za 2. ročníky na 1. místě umístila Anna Krejčí ze třídy 2. A, na 2. místě Viktorie Kovářová ze třídy 2. S a na 3. místě současně Emma Janková ze třídy 2. B a Jakub Sikora ze 2. S. Za 3. ročníky se na 1. místě umístila Marie Josepčuková ze 3. B, na 2. místě Emma Žaludová ze 3. A a na 3. místě Valérie Figurová ze 3. A. Obě děvčata, která se umístila na 1. místě, postupují do Okresního kola recitační soutěže, které se bude konat 8. 3. na SVČ Atlas. Gratulujeme všem účastníkům a přejeme hodně dalších úspěchů.

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeId03d719be96

V úterý 15.1.19 se konalo školní kolo soutěže konverzace v anglickém jazyce. Soutěž proběhla ve dvou kategoriích. Kategorie I, 6.a 7.tříd, se účastnilo 14 žáků. V kategorii II, 8. a 9.třídy, soutěžilo 17 žáků. V kategorii I obsadil 3.místo Jan Kornel (7. B), 2.místo Elena Pospíšilová (7. B), vítězem se stala Eva Chrystanová (7.A). V kategorii II se umístil na 3. místě Tomáš Valčuha (9.S), na 2.místě Daniel Jastrzembski (9.S) a na 1. místě Aneta Dostálová (8.B). Vítězové postupují do okresního kola.
Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník. Mgr. Michaela Malíková

Dne 30. listopadu se v Přerově na hale SK Přerov konalo okresní kolo turnaje ve stolním tenise. Potkali se zde hráči a hráčky až ze šesti přerovských škol. ZŠ U tenisu měla zastoupení ve všech kategoriích a nevedla si vůbec špatně!

Družstvo madších žaček ve složení: Daniela Richterová (7.A) a Treza Krutilová (6.S) vybojovalo 1. místo

Družstvo mladších žáků ve složení: Diviš Radek, Kudlík Lukáš (6.S) a Neumann Filip (7.B) obsadili také 1. místo

Družstvo starších žaček: Bartlová Tereza a Prvá Kateřina (8.S) obsadilo 2. místo a starší žáci: Richter Dominik (8.B), Němec Michal (8.S) a Bělunek Daniel (9.B) vybojovali ve velké konkurenci 4. místo

Kompletní výsledkovou listinu si můžete prolédnout zde.

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeIddb23d12c9d

 

V pátek 2.11.2018 se na ORNISU uskutečnilo okresní kolo vědomostní soutěže Mladý zahrádkář. Velkého úspěchu dosáhli dva žáci naší školy. V kategorii mladších žáků obsadil první místo Aleš Andrýsek z 6.A a Martin Zborek z 6.B druhé místo. V kategorii starších žáků nejlépe uspěl Matěj Dohnal z 8.A, který obsadil solidní 4. místo. Vítěz kategorie mladších žáků Aleš Andrýsek postupuje do kola národního, které se uskuteční v červnu 2019. Všem osmi žákům školy, kteří nás v této soutěži reprezentovali patří velké poděkování.

Vít Křístek

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeId79bc71f674

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeId79acb04c19

V pátek 2.11.2018 jsem v herně stolního tenisu SK Přerov odehráli školní trunaj ve stolním tenise. Zúčastnilo se ho celkem 47 žáků. Byli rozděleni do pěti kategorií. Staší žáci (8.,9. třída), maldší žáci, madší žačky (6.,7. třída) a žáci a žačky 4.,5. tříd. Jediná zástupkyně starších žaček se připojila ke stejně starým chlapcům a nevedla si vůbec zle.

Umístění všech hráčů si můžete prohlédnout zde na výsledkové listitě. Fotky vítězů i poražených najdete ve fotogalerii.

Ve čtvrtek 1.11. jsme se s deseti žáky prvního stupně vypravili do Tovačovské haly na florbalový turnaj. Bojovali jsme statečně. V prvním utkání jsme porazili domácí hráče. Ve druhém a třetím jsme však na soupeře nestačili. Celkově jsme ve velmi silné skupině obsadili třetí místo. Výkon našich chlapců a jedné dívky byl i přes nějakou tu prohru moc hezký. Na obrázku si můžete prohlédnout náš tým a více fotek shlédnout ve fotogalerii.

View the embedded image gallery online at:
https://zstenis.eu/vypis-clanku/souteze#sigFreeIdd1dd3ea8a4