Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky


Váženní zákonní zástupci , 

můžete společně s námi sledovat školu v přírodě Vašich dětí pěkně den po dni. 

Fotky z akce najdete zde

 

Po roční odmlce jsme opět roztančili celé první patro naší budovy. Kromě tance nám pobyt zpříjemňoval vepřový a kuřecí řízek, nabušený fotokoutek a hlavně parket vybavený lasery, kouřem a neúnavným djem. Naučili jsme se 4 tanečky, zahřáli čočku fotoaparátu, přehřáli stroj na cukrovou vatu a to vše v nádherném společenském oblečení.

Dne 22.4. se na naší škole konala akce s názvem Suit-up day, neboli “nahoď oblek”, ve kterém žáci druhého stupně soutěžili o nejstylovější a nejvíce elegantní třídu.

Dne 13.4. se na naší škole uskutečnil velikonoční barevný den. Třídy si pár dní předem vylosovaly dvě barvy, do kterých ve středu ladily své oblečení. Nehodnotilo se jen sladění třídy, ale také třídní výzdoba. Samozřejmě se zapojili i učitelé.
 

Po roční pauze se v termínu od 7. - 11. března 2022 naši  sedmáci  zúčastnili  lyžařského kurzu v Karlově pod Pradědem. Pobyt doprovázelo krásné počasí, sníh a dobré lyžování.

Fotky z lyžařského kurzu naleznete ZDE

V pondělí 28.3. se na naší škole uskutečnil Den učitelů. V tento den jsme si mohli vyzkoušet těžkou práci našich pedagogů. Připravili jsme si mnoho zábavných a zajímavých her, pracovních listů a spoustu dalších věcí tak, abychom hodinu udělali co nejzajímavější a abychom našim učitelům opravdu dokázali, že jsme jim vděční za práci, kterou pro nás odvádí. 

Po dlouhé pauze se nám opět podařilo zavítat do Prahy v rámci vzdělávacího programu “Po stopách Karla IV.” Tentokrát se ho zúčastnili žáci tříd 7.AC. Přestože předpověď počasí nebyla příznivá, přivítala nás Praha sluníčkem, příjemnou teplotou a minimem turistů.

V měsíci září začínáme tradičně adaptačními kurzy pro 6. ročníky. V týdnu od 20. - 24.9.2021 jsme společně s vybranými žáky 9. tříd sportovali, tancovali, chodili a především se lépe poznávali.