Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky


Ve čtvrtek 25.5. proběhla školní besídka v Městském domě v Přerově. Za necelé dvě hodiny jsme měli možnost zhlédnout opravdu rozmanité spektrum vystoupení našich žáků. Je potřeba ocenit úsilí, odvahu a odhodlanost všech účinkujících a těch, kteří s nimi jejich vystoupení připravovali. 

Porota složená z diváků nakonec rozhodla o tom, která vystoupení se jim nejvíce líbila. 

1. blok besídky

1. místo - Waka waka - 2.B

2. místo - Reklamy - 2.S

3. místo - Když nemůžeš, tak přidej 1.S a Lama Dance 3.S

 

2. blok besídky

1. místo - Matěj Dvořák 6.C

2. místo - Rope Skipping 4.S

3. místo - Mimoni 4.B

Fotky z generálky a samotné besídky najdete na následujících odkazech : 

generálka a besídka

Na zpracování videa z jednotlivých vystoupení intenzivně pracujeme. 

Děkujeme všem za dobrovlné vstupné, které použijeme na uhrazení sálu a také na odměny pro nejlepší vystupující. 

Za celou školu Michal Pospíšil, hlavní organizátor

 

 

 

Milí rodiče, žáci a přátelé školy,

dne 25.5. se koná tradiční besídka naší školy tentokrát s podtitulem "Máme talent". Opět využijeme nádherné prostory Městského domu a vy se můžete převtělit do role porotců celé show.

Začínáme přesně v 16:00, tak ať to nezmeškáte.

Vstupné na besídku je dobrovolné. 

 

Před Velikonočními prázdninami proběhl na naší škole Pyžamový den. Úkolem žáků bylo dorazit do školy v pyžamu a byli jsme velice mile překvapeni, jak byli žáci i učitelé kreativní a kolik z nich se do této aktivity zapojilo.
Fotky z akce nalezneš zde
 
Kolektiv 8.A
 
 
 

Milé děti, vážení rodiče,

talentové zkoušky se budou konat ve čtvrtek 13. dubna 2023 od 16:00 do 18:00

v tělocvičnách školy. Sraz dětí je u zadního vchodu do tělocvičny (směrem od hotelu Fit)    v 15:50.

Sportovní oděv a obuv s sebou. 

I v letošním roce jsme navázali na náš bruslící projekt. Bruslili dle svých možností všichni žáci či třídy naší školy, které projevily zájem. Za spolupráce trénérů hokejového klubu si troufám tvrdit, že to mělo smysl a příští rok na to opět navážeme. 

Malá ochutnávka toho, co se na stadionu dělo. 

Začátkem března patřilo celé první patro naší školy žákům 2. stupně a jejich žákovskému bálu. Věřím, že akce se opět povedla a kromě řízků zůstane všem v paměti našlapaná diskotéka, barevný fotokoutek a v neposlední řadě rapper Kubis a jeho výpečky. Všichni víme s čím.

"Dne 1.3 se na naší škole uskutečnil Suit-up day, ve kterém žáci prvního a druhého stupně soutěžili o nejstylovější a nejvíce elegantní třídu. Tento den sloužil jako nácvik na Žákovský ples, který se konal 3.3. a spousta žáků nás mile překvapila svou elegancí a stylem."

Tomáš Zapletal, 9.B

V pátek, dne 17.2. 2023, se uskutečnil na naší škole "Den dvojčat", kdy se kamarádi sladili oblečením, udělali si stejný účes nebo se upravili tak, aby vypadali jako dvojčata. Do akce se zapojilo několik dvojic a trojic, které nás překvapily svojí originalitou a kreativitou. Tento den nebyl nijak hodnocen, ale všichni jsme si ho moc užili a bylo skvělé vidět, jak kreativní a hraví studenti z naší školy dokážou být a s jakými nápady dokážou přijít. 
 

Karolína Hájková, 9.A