Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

17. 12. 2019: Tvořivé odpoledne v ŠD (14:00 - 17:00)
7. 1. 2020: Konzultační hodiny (15:30 - 16:30)

V pátek 29.11. 2019 se na naší škole konala každoroční akce Movember na podporu mužů s rakovinou prostaty. Hodnotil se učitel a třída z 1. a 2. stupně, kteří nejlépe zvýraznili osobnost muže. Jako nejlepšího učitele jsme vybrali paní učitelku Lucii Langerovou. Na prvním stupni vyhrála třída 1.S a na druhém stupni zvítězila třída 9.A.

Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili a všem, kteří darovali jakýkoliv finanční obnos na podporu boje s touto zákeřnou nemocí. 

Celková částka 2 286 Kč bude zaslána na transparentní účet centra Nadačního fondu MUŽI PROTI RAKOVINĚ 2600575376/2010.

                                                                                          Matouš Bürgl 8.S

V úterý 26. listopadu se dostalo celé 3. patro a část patra druhého do projektové nálady. Téma je zcela jasné – Cesta kolem světa. Úkolem všech tříd 7. - 9. ročníku vytvořit co nejvěrohodnější prezentaci vylosovaného státu.

Návštěvníci dne otevřených dveří tak mohli zavítat do Ruska, Itálie, ochutnat dobroty z Řecka, Indie, seznámit se s kulturou Německa, Číny, detailně si prohlédnout vlajku Brazílie, Slovenska a dozvědět se vše o zajímavostech Egypta či USA. Všechny třídy se zhostily tohoto nelehkého úkolu skvěle a většinu našich žáků je potřeba moc pochválit.

Děkuji také Vendule, Pavle a Gábině za tento skvělý nápad a všem třídním a netřídním učitelům za aktivní podporu jednotlivých tříd. Foto zde. 

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé školy,

srdečně vás zveme na Den otevřených dveří na naší škole, který se uskuteční

v úterý 26. listopadu 2019 od 14:00 do 17:30 hodin.

Jako již tradičně, i v letošním školním roce pořádáme výjezdový lyžařský kurz pro žáky 1.S, 2.S, 3.AB, 4.AB a 5.AB. A to v termínu 17.2.-21.2.2020. Vyjíždět budeme každé ráno na Troják. Kurz je určen pro lyžaře všech úrovní dovedností. Náš tým zkušených instruktorů dokáže naučit úplné začátečníky i pilovat styl pokročilých lyžařů. Pokud máte o kurz zájem, přečtěte INFORMACE O KURZU a své dítě přihlašte.

 

Na všechny se těší Vendula Maradová se skvělým týmem. 

Podzimní měsíce jsou na naší škole ve znamení bruslení. Každý čtvrtek se vypraví jedna ze čtyř skupin od Tenisu na zimní stadion a užívá si radovánky na ostrých nožích. Jak nám to jde a jestli nás to baví můžete vidět na fotkách které najdete dle data ve fotogalerii a také na krátkých filmech.

Vážení rodiče, 

na tomto odkazu naleznete fotogalerii z Ozdravného pobytu v Podmitrově. Paní učitelka Pánková bude během celého týdne přidávat fotky, abyste mohli společně s dětmi nasát atmosféru a především pěkné počasí z Vysočiny. 

Odkaz zde.

Letošní šolní kolo turnaje ve stolním tenise se uskuteční ve středu 16. října 2019 na hale SK Přerov. Jsou vyhlášeny kategorie: Hoši 4. a 5. třída, Hoši 6. a 7. třída, Hoši 8. a 9. třída, Dívky. Nejlepší stolní tenisté a stolní tenistky můžou reprezentovat školu na okresním kole turnaje mezi školamy. Neváhejte prosím a přijďte se přihlásit. Uzávěrka přihlášek je již v pátek 11.10.

Ve čtvrtek 26. září se nám to před školou nějak hromadí. Vozidla nemají kde parkovat, žáci nemohou najít volný prostor na chodníku a batohy lítají vzduchem do aut ochotných rodičů. 70 žáků Základní školy U tenisu vyráží na Adaptační kurz.

Cesta do Čekyně je dlouhá a spletitá. Některým dochází síly už v Předmostí a situaci zachraňuje hroznový cukr paní učitelky Sloukové. Nakonec ale vše zvládáme s nadhledem a aspoň máme chuť k obědu. Po jídle vyrábíme třídní trika a areál se hned hemží žlutou, zelenou, růžovou a tyrkysovou barvou. Fantasii necháváme volný průběh a výsledek je skvostný.