Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Galerie

Tady najdete původní školní fotogalerii.

Červen

Vlajky - učitelé vs žáci - 26. 6. 2019

Školní výlet 8.S - 12.6.2019

ŠD Rozloučení s rokem 

Sportovní den 2. stupně - Kozlovice 24.6.2019

Sportovní den 1. stupně - Viktorka 20.6.2019

Cykloválet 3.S - Týn nad Bečvou - 12.6.2019

Čokoládová tretra Olomouc - 10.6.2019

Školní výlet 5.A - Helfštýn, lanové centrum - 6.6.2019

Cyklovýlet 1.S - 6.6.2019

Cyklovýlet 5.S - 5.6.2019

Květen

Školní výlet 6.S, 8.A

Cyklistika a lezení na Gabrielce 5.S - 31.5.2019

Cyklovýlet 4.S - 30.5.2019

ŠD květen 

Dětský den 9.S 2019

Výlet 9.S 2019

Cyklovýlet 2.S - 28.5.2019

Turistický kroužek - Moravská Sahara - 26.5.2019

Dračí lodě 2019

Štafetová pohár - krajské kolo Olomouc 17.5.2019

SA 6.S Fit klub Zubr

McDonald´s Cup - krajské finále Olomouc 15.5.2019

Vybíjená - okresní kolo Přerov 14.5.2019

Školní výlet 7.A - Praha a Karlštejn

McDonald´s Cup - Okresní finále Přerov 7.5.2019 - 1.-5. třída

Vybíjená 4.,5. tříd - okrsek Přerov 6.5.2019

SA 6.S Base Camp

McDonald´s Cup 4.,5. tříd - okrsek Přerov 2.5.2019

Duben

ŠD duben

Velikonoční tvoření 5.A 

Štafetový pohár - okresní kolo - Olomouc 30.4.2019

Turistický kroužek + předvýlet 8.B - Tesák - 17.-19.4.2019

McDonald's Cup - školní kolo pro 1.S, 2.ABS, 3.ABS - 12.4.2019

SA 6.S Joga pilates

Školní večírek 2019

Apríl se nevyhnul ani naší škole

Březen

ŠD Březen 

SA 6.S Pro Aktivity

Turistický kroužek - Luhačovice - 30.3.2019

Čokoládová tretra - školní závod - 22.3.2019

Taneční soutěž - Žemlovačka 2019 - 19.3.2019

Turistický kroužek - Helfštýn - 16.3.2019

Lyžařský výjezd 3.S, 4.S - 7.3.2019 - Kopřivná

ŠD Karneval 

Únor

SA 6.S FITNESS AVE

SA 6.S bowling

ŠD Únor 

Projekt Edison - 4. - 8. února 2019

LVK Troják 1.S,2.S,3.-5.AB 11.-15.2.2019

Lyžařský výjezd 3.S,4.S - Červená Voda 7.2.2019

Leden

ŠD Leden

Zimní pobyt v přírodě 5.S - 26.1.-31.1. - Karlov pod Pradědem

Výlet na běžkách 8.S

Žákovský ples - 31. 1. 2019

Beseda žáků 9. tříd s místopředsedou PS V. Pikalem

Lyžařský výjezd 3.S, 4.S - 22.1.2019 - Kopřivná

Lyžařský kurz Rališka 7.-11.1.2019 - 7.ABS

Prosinec

Vánoce 2018

Turistický kroužek - Noc ve škole - 14.-15.12.2018

Bruslení - 13.12.2018 - 5.S, 6.ABS, 7.AB

Miniházená Žeravice 7.12.2018 - 4.AS, 5.B

Bruslení - 6.12.2018 - 1.BS,2.A,3.BS,4.B,5.B

ŠD Čertovská diskotéka

Listopad

Movember - 30.11.2018

Bruslení - 29.11.2018 - 7.S, 8.ABCS, 9.ABS

ŠD - listopad

Turistický kroužek - Kopřivnice - Štramberk - 10.11.2018

Miniházená - Žeravice - 9.11.2018 - 5.ABS

Bruslení - 8.11.2018 - 5.S, 6.ABS, 7.AB

Okrskové kolo turnaje ve florbale - dívky kat. III - 6.ABS,7.ABS

Ozdravný pobyt Podmitrov 5. - 9.11.2018 - 4.ABS

Stolní tenis - školní turnaj - 2.11.2018

Čeps Cup - florbalový pohár základních škol pro 1. stupeň - 4.ABS, 5.ABS

Bruslení - 1.11.2018 - 7.S. 8.ABCS, 9.ABS

Říjen

ŠD říjen

Turistický koružek - Tošovice - 21.10.2018

Bruslení 18.10.2018 - 5.S, 6.ABS,7.AB

Bruslení 11.10.2018 - 7.S, 8.ABCS, 9.ABS

Turistický kroužek - Tesák - Hostýn - Bystřice p.H. - 7.10.2018

Bruslení 4.10.2018 - 1.BS,2.A,3.BS,4.B,5.B

Projektový den - 100 let republiky

Září

ŠD měsíc září

Adaptační kurz Čekyně 6.S - 26.-27.9.2018

McDonald's Cup a vybíjená - školní kolo 4. a 5. tříd 19.9.2018

Cyklovýlet 6.S - Tovačov - Sifon - Troubky 12.9.2018

Cyklovýlet 5.S - Rybáře 11.9.2018

Cyklovýlet 2.S - Jadran 7.9.2018

Cyklovýlet 4.S - Helfštýn 6.9.2018

Cyklovýlet 3.S - Pavlovice 5.9.2018

Poprvé ve škole 1.ABS - 3.9.2018

 

2015

Červenec

Letní tábor Hvězdná brána - 5.-16.8.2015 - sledujte fotografie z právě probíhajícího tábora

Letní tábor Cesta kolem světa -  26.7.-5.8.2015

Podkategorie