Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

15. - 16. 6. 2021: Fotografování tříd

17. 6. 2021 od 16:15, školní zahrada: Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

V úterý 6. října v odpoledních hodinách navštíví naši družinu profesionální včelař s programem. Seznámí děti zábavnou a interaktivní formou za pomoci herních i reálných pracovních pomůcek práci včelařů i práci včel. Tématem bude význam medu pro zdraví člověka, péče o včelstvo, opylování, vznik medu, praktické rady, jak postupovat při bodnutí včelou a mnoho dalších zajímavostí a pozoruhodností ze života včel medonosných. Na závěr děti budou moci ochutnat letošní čerstvě stáčený med.

 

 

Milé děti a vážení rodiče.  Letos pokračujeme ve sbíraní vršků. Výsledkem našeho loňského snažení je i poděkování z výkupny, které přikládáme:
 
PODĚKOVÁNÍ ŠKOLÁKŮM DO PŘEROVA
 
340 kilogramů petvíček jsme v červenci vykoupili od Základní školy v Přerově, která se nachází v ulici U tenisu. Dětem z Přerova moc děkujeme a vzkazujeme, že všechna jimi dodaná petvíčka jsme již zpracovali v našem křelovském závodě JELÍNEK-TRADING. Máme zde moderní a vysoce výkonný recyklační stroj, který vršky podrtí a zhotoví z nich granule. Ty pak využijeme například při výrobě zahradních kompostérů.

Provoz školní družiny bude zahájen v úterý 1.9. 2020. Školní družina bude otevřena od 6.00 - 16.00 hodin. Vzhledem k tomu, že v tento den bude pro žáky školy oběd vydáván dříve, měly by mít děti, které budou zůstávat ve školní družině větší svačinu. 

Od středy 2.9. 2020 bude již běžný provoz školní družiny, tj. od 6.00 - 16.30 hod.

Vážení rodiče.

Z důvodu mimořádných opatření v letošním školním roce s dětmi již nenavštívíme Městskou knihovnu. Z tohoto důvodu je nutné, aby jste vrátili vypůjčené knihy samostatně do 21. května 2020 a to buď v hlavní budově knihovny na Žerotínově náměstí 36 (boční vchod z Žerotínova nám.) nebo prostřednictvím KnihoBOXu umístěného v obchodním centru Galerie Přerov na Čechově ulici za infostánkem. Děkujeme.

Ve čtvrtek  5.12.2019 od 13.30 - 14.50 hodin proběhne ve školní družině ČERTOVSKÁ DISKOTÉKA. Zveme na ni všechny andílky, čertice, čertíky, zkrátka holky i kluky v maskách. Budeme tancovat, zpívat, smát se a rejdit. Tak nám rychleji uteče čekání na Mikuláše, andílka a čerta, kteří, jak všichni doufáme, dorazí s mikulášskou nadílkou. 

Provoz školní družiny bude zahájen v pondělí 2.9. 2019. Školní družina bude otevřena od 6.00 - 16.00 hodin. Vzhledem k tomu, že v tento den bude pro žáky školy oběd vydáván dříve, měly by mít děti, které budou zůstávat ve školní družině větší svačinu. 

Od úterý 3.9. 2019 bude již běžný provoz školní družiny, tj. od 6.00 - 16.30 hod.

V pátek bude školní družina v provozu od 6.00 hod. - 16.00 hod. Vzhledem k tomu, že v tento den bude pro žáky školy oběd vydáván dříve (10.30 - 11.30 hod.), měly by mít děti, které budou zůstávat ve školní družině, větší svačinu.

O hlavních prázdninách školní družina nebude v provozu. 

Všem přejeme krásné prázdniny, zákonným zástupcům děkujeme za spolupráci a těšíme se na shledání opět v dalším příštím školním roce.

Kolektiv vychovatelů

Vážení rodiče.

V úterý 25. 6. proběhne na školním hřišti ,,Celodružinové rozloučení se školním rokem.“  Akce se bude konat od 12.30 - 14.45 hodin. Na děti zde bude čekat skákací hrad, zmrzlina, soutěže a malý dárek. 

Dále bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci v letošním školním roce a popřát Vám krásné a slunečné letní dny.  Kolektiv vychovatelů. Foto zde