Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Vážení rodiče.

Z důvodu mimořádných opatření v letošním školním roce s dětmi již nenavštívíme Městskou knihovnu. Z tohoto důvodu je nutné, aby jste vrátili vypůjčené knihy samostatně do 21. května 2020 a to buď v hlavní budově knihovny na Žerotínově náměstí 36 (boční vchod z Žerotínova nám.) nebo prostřednictvím KnihoBOXu umístěného v obchodním centru Galerie Přerov na Čechově ulici za infostánkem. Děkujeme.

Ve čtvrtek  5.12.2019 od 13.30 - 14.50 hodin proběhne ve školní družině ČERTOVSKÁ DISKOTÉKA. Zveme na ni všechny andílky, čertice, čertíky, zkrátka holky i kluky v maskách. Budeme tancovat, zpívat, smát se a rejdit. Tak nám rychleji uteče čekání na Mikuláše, andílka a čerta, kteří, jak všichni doufáme, dorazí s mikulášskou nadílkou. 

Provoz školní družiny bude zahájen v pondělí 2.9. 2019. Školní družina bude otevřena od 6.00 - 16.00 hodin. Vzhledem k tomu, že v tento den bude pro žáky školy oběd vydáván dříve, měly by mít děti, které budou zůstávat ve školní družině větší svačinu. 

Od úterý 3.9. 2019 bude již běžný provoz školní družiny, tj. od 6.00 - 16.30 hod.

V pátek bude školní družina v provozu od 6.00 hod. - 16.00 hod. Vzhledem k tomu, že v tento den bude pro žáky školy oběd vydáván dříve (10.30 - 11.30 hod.), měly by mít děti, které budou zůstávat ve školní družině, větší svačinu.

O hlavních prázdninách školní družina nebude v provozu. 

Všem přejeme krásné prázdniny, zákonným zástupcům děkujeme za spolupráci a těšíme se na shledání opět v dalším příštím školním roce.

Kolektiv vychovatelů

Vážení rodiče.

V úterý 25. 6. proběhne na školním hřišti ,,Celodružinové rozloučení se školním rokem.“  Akce se bude konat od 12.30 - 14.45 hodin. Na děti zde bude čekat skákací hrad, zmrzlina, soutěže a malý dárek. 

Dále bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci v letošním školním roce a popřát Vám krásné a slunečné letní dny.  Kolektiv vychovatelů. Foto zde

Ve čtvrtek 7. 3. 2019  pořádáme KARNEVAL. Zveme všechny masky či kostýmy, se kterými budeme tančit, soutěžit a dovádět. MASKA JE VSTUPENKOU!!! Začínáme ve 13.30h a končíme v 14.45h. Těšíme se na krásné masky a veselé odpoledne!!!  

BAREVNÝ TÝDEN 4.2.- 8.2.2019 

bude vŠuDe COLOR BANDA

Mámo, táto, holky, kluci, 

máme tady zimu přeci! 

Aby byla veselejší, 

uděláme si týden veselejší.

Každý den -jiná barva,

bude vŠuDe COLObanda. 

4.2. pondělí - modrá foto zde

5.2. úterý - bílá foto zde

6.2. středa - červená foto zde

7.2. čtvrtek - zelená foto zde

8.2. pátek - žlutá foto zde

V tyto dny, prosím, oblékněte děti do těchto barev a pomozte nám vytvořit COLOR bandu ( alespoň část oděvu či doplněk v této barvě). Nejlepší třída bude sladce odměněna! 

Děkujeme a těšíme se na Vaše barevné děti!

Upozorňujeme zákonné zástupce, že v pátek 21.12. bude z organizačních důvodů školní družina otevřena do 16.00 hod. Během vánočních prázdnin školní družina nebude v provozu. Děkujeme.