Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

8. - 9. 4. od 14 do 18 h: Zápis do 1. ročníku

1. 3.: Právě vyšlo nové číslo školního časopisu TST

Děvčata i kluci z naší školy opět zazářili v regionální soutěži družstev ve stolním tenise. Úspěšní stolní tenisté Ta se konala 16. února 2010 v hale SK Přerov. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a ve všech vybojovali naši žáci 1. místo!! Tímto úspěchem stolní tenisté pomyslně oslavili 10 let, kdy se ZŠ U Tenisu tomuto sportu průběžně věnuje.

Naši školu reprezentovali:

Mladší žáci: Vašinka, Ponížil, Lenoch, Krupička

Mladší žačky: Zapletalová, Pokorná, Vybíralová

Starší žačky: Janošová, Šnejdarová

Starší žáci: Végh, Tolar, Proška, Chytil

Všichni tito sportovci si zaslouží poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Starší žačky i žáci postoupili do krajského finále, které se konalo 24.2.2010 v Šumperku. Dívky bojovaly dobře, skončily však až páté - ve všech ostatních družstvech totiž hrály závodní hráčky.

Chlapci s přehledem zvítězili ve své skupině i v semifinále. Velmi dramatický byl finálový zápas, ve kterém soupeř ze Štítů nakonec našemu týmu podlehl 2:3. Jakub Végh, Jirka Proška, Jakub Tolar a Tomáš Chytil se tak stali vítězi Olomouckého kraje. Blahopřejeme!!