Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

Pozor změna: Konzultační hodiny se přesouvají ze 4. 4. na 11. 4.
3. - 4. 4. od 14 do 18 h: Zápis do prvních tříd

V úterý 17. 1. se na Městské hale u Zimního stadionu konal 1. školní turnaj přípravek Volejbalového klubu Přerov, kterého se zúčastnilo šest základních škol z Přerova a okolí - ZŠ U Tenisu, ZŠ Velká Dlážka, ZŠ Pavlovice, ZŠ Bochoř, ZŠ Brodek a ZŠ Horní Moštěnice. Soutěžilo se ve dvou kategoriích - oranžový volejbal (3. - 4. třída) a žlutý volejbal (1. - 2. třída). Všichni se moc a moc snažili a po velkých bojích dosáhli skvělých výsledků. Pro menší děti to byl úplně první turnaj a zvládly to dokonale.

Nakonec v kategorii oranžového volejbalu z 28 družstev získali 1. místo Dan Vybíral a Jirka Zamazal ze 4.A spolu s družstvem Pavlovice 7. Chlapcům moc a moc gratulujeme👍😉👍. Dále se umístila děvčata Adélka Pecová a Elenka Kajnarová (také ze 4.A) na krásném 6. místě, 9. místo získaly Klárka Dvořáková (3. S), Sárinka Pajorová (3.C) a Adrianka Šínová (4.B), 16. místo obsadili Kubík Šoc (3.B) a Pavlík Piňos (3.C), 18. místo Monča Šocová a Markétka Malíková s náhradníky Lindou Vaculíkovou a Simčou Olšovou.

V kategorii žlutého volejbalu, také z 28 družstev, získaly 1. místo Nell Čecháková a Sophie Kleinová ze 2.S. Holky super👍😉! Krásné 7. místo získaly Naty Pospíšilová, Lilly Zdráhalová a Anička Josepčuková ze 2.B a pěkné 18. místo obsadili Ondra Vybíral (1.B) a Tom Zlámal (2.A).

Všichni předvedli skvělé výsledky a moc jim děkujeme za reprezentaci školy. Už se všichni těší na další turnaj, který se bude konat 15. 2. Snad se jim bude zase dařit! 😄

Fotografie z turnaje naleznete zde. 

L. Vychodilová