Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky

5. 4.: Právě vyšlo nové číslo školního časopisu TST
Vážení rodiče, pomalu se blíží čas letních prázdnin. I v letošním roce pořádá naše škola ve spolupráci se SVČ Atlas a Bios letní tábor především pro děti 1.-7. tříd naší školy. Letošní motivační téma je Cesta kolem světa za 199 hodinfotografie z loňského tábora 2013 a termín tábora je 6. - 17. srpna. Vydáme se na cestu plnou dobrodružství s cílem získání ceny TRAVEL WORLD. Budeme cestovat po moři, poletíme balonem nebo pojedeme parním vlakem. Potkáme černochy, indiány, eskymáky, křováky...

Areál tábora se nachází v krásné přírodní krajině plné lesů poblíž Poličky u Svitav. Je vybavený plně funkční kuchyní a s jídelnou. Děti mají zajištěné stravování 5x denně včetně pitného režimu. Ubytování je v chatkách, v táboře je sociální zařízení s teplou vodou, klubovny, umělá hřiště na volejbal nebo ringo, travnaté hřiště na fotbal.
Pokud máte zájem o aktivně strávený prázdninový čas pro Vaše dítě, neváhejte a přihlaste jej. Máme ještě několik volných míst. Zde si můžete prohlédnout fotografie z loňského tábora.

Hlavní vedoucí tábora - Mgr. Lenka Langrová