Základní škola Přerov, U Tenisu 4

Žhavé novinky


V pátek 11. prosince odpoledne byl v budově školy uspořádán další turnaj při oslavě čtyřicátého výročí založení školy. Tentokrát se soutěžilo ve stolním tenise a stolním fotbale. Účastnily se ho dvoučlenné týmy. Všechny dvojice se museli účastnit turnaje v obou disciplínách a jak nám to šlo se můžete podívat zde.

Začátek turnajů se nám trochu pozdržel, neboť se dva předem nahlášené týmy nedostavily a bylo třeba přeorganizovat systém soutěže. Nakonec se hrálo ve čtyřech skupinách. Stolní tenis i fotbálek. První dvojice z každé skupiny pak postupovala do finálového pavouka, kde dále postupovali pouze vítězové utkání.

 Mezi finálovou osmičku ve stolním tenisu se probojovaly tyto týmy: Eskaři (Míša Krátký a Tom Vařecha), Hoja Team (Aleš Janota, Kuba Hošťálek), Příšerní žaludi (Kuba Zákostelský a Radim Tomek), Pospíci (Dita a Michal Pospíšilovi), Bratři v triku (Maroš a Kuba Fraisovi), Dva veteráni (Jarda Plhák a Pavel Kužílek), Hejníci (Alda a Marek Hejnovi) a Dream Team (Honza Dyrych a Roma Suchomel).
 Ve stolním fotbálku finálová osmička vypadala následovně: Cukroušci (Franta Vinklárek a Mates Mudra), Hipoši (Honza Fajkus a Tom Skřítecký), Šon Boda (Jirka Šonský a Michal Svoboda), Dream Team, Kocouři bez depilace (Joža Daněk a Vilda Biječek), Dva veteráni, Příšerní žaludi, OK Team (Dušan Hradil a Míša Němec)


 Týmy bojovaly ze všech sil, zvítězit mohou ale jen ti nejlepší a nejinak tomu bylo i v pátek večer v prvním patře budovy Základní školy U Tenisu 4.
 Vítězem stolního tenisu se stali Dva veteráni, druhou příčku obsadili Příšerní žaludi, třetí místo vybojovali Dream Team a „brambory“ si odnesli členové Hoja Teamu. Další dvojice se dělí o 5-8 místo.
 Ve stolním fotbálku potvrdili vítězství favorité Šon Boda, druhá příčka patřila Dvěma veteránům, třetí místo vybojovali Cukroušci a čtvrtí skončili Příšerní žaludi.
 Celkovým vítězem Maratonu s bílým míčkem se stalo nejúspěšnější družstvo v obou turnajích Dva veteráni. Odnesli si tu největší čokoládu a pamětní pohár.

 Doufám, že všichni přítomní si páteční večer s námi ve škole užili. Já bych ráda opět poděkovala těm, kteří pomáhali na správném místě ve správnou dobu. Mé díky patří opět KRPŠ, firmě Poháry Husička, Míšovi Pospíšilovi, klukům z 9.S, Nele Žemlové, Zuzce Žemlové, Lence Langrové, Davidu Zbořilovi, Irči Samohýlové, Tomáši Jelínkovi, Aleši Janotovi, Katce Zapletalové, Hance Jerglové a také všem účastnícím se týmům a divákům, kteří tvořili tu báječnou atmosféru, která zde byla.

Vendula Maradová
organizátorka akce