Žhavé novinky

5. 4.: Právě vyšlo nové číslo školního časopisu TST

Ve středu 18. října se v hale stolního tenisu SK Přerov sešli nejlepší stolní tenisté a stolní tenistky ze základních škol okresu Přerov.

Zúčastnili se i žáci ZŠ U Tenisu:

Mladší žačky: Tereza Bartlová 7.S, Daniela Richterová 6.A a Valerie Řihošková 6.S, které vybojovaly 1. místo a odnesly si zlatý pohár.

Mladší žáci: Filip Neumann 6.B a Dominik Richter 7.B, kteří po velkém boji a velmi těsně skončili na 3. místě, za které dostali pohár bronzový.

V postupové kategorii nás reprezentovali Michal Krátký 9.S, Jiří Hausner 8.A, Adam Franke 8.A a David Kuča 9.S. V této kategorii si postup do krejského finále zaslouženě vybojovalo družstvo Gymnázia Jakuba Škody, které bylo složeno ze soutěžních hráčů stolního tenisu a předvedlo bezchybný výkon. Naši hoši se, stejně jako mladší žáci, umístili na krásném 3. místě.

V kategorii staších žaček naše škola zastoupení neměla. Okres Přerov budou v krajském finále reprezentovat hráčky ZŠ Velká Dlážka.